gototopgototop
Nové fotky v GalériiDarujte 2% z dane pre Zborovský hrad
  • Zborovský hrad
  • Zborovský hrad
  • Zborovský hrad
  • Zborovský hrad
  • Zborovský hrad
  • Zborovský hrad
  • Zborovský hrad
  • Zborovský hrad
  • Zborovský hrad
  • Zborovský hrad



Podporte obnovu
Načítajte tento QR kód vo vašom mobilnom internet bankingu:
Pay by Square
Váš finančný príspevok bude použitý na obnovu hradu Zborov. Ďakujeme vám.
Úvod Finančná zbierka Darcovia 2010
Darcovia 2010

Hľadať:   Tooltip      

 Dátum Priezvisko Meno, Titul Obec Štát EUR  
26.01.2010 Banás Vladimír Richvald   20 H 1
17.04.2010 Boršč Ľuboš, Mgr. Humenné   5 H 1
19.04.2010 Buryová Marieta, Ing. Zborov   30 Ú 1
23.02.2010 Buvalič Andrej Šarišské Čierne   20 H 1
03.04.2010 Ceľuch Martin, Ing. PhD. Bardejov   10 H 1
18.04.2010 Červenák Anton Prešov   2.45 H 1
17.05.2010 Čorba Ľubomír Raslavice   17 H 1
17.05.2010 Čorbová Iveta Lužany   17 H 1
12.02.2010 Dianová Marta, Ing. Bratislava   50 H 1
25.04.2010 Čupeľa Stanislav Raslavice   10 H 2
22.05.2010 Drábiková Mária Košice-zo Smilna   4 H 1
25.04.2010 Dráč Peter Zborov   1.28 H 1
16.01.2010 Dvorščak Eduard Zborov   10 H 10
04.04.2010 Fabian Zdeno Prešov   3 H 1
09.01.2010 Geffert Gabriel Zborov   125 H 3
25.01.2010 Geffert Robo Zborov   10 H 3
27.03.2010 Geffert Dominik Zborov   10 H 1
01.03.2010 Grega Jaroslav Cernina   20 H 1
30.03.2010 Gurská Viera Bardejov   10 H 1
12.05.2010 Harman Vladimír Michalovce   10 Ú 1
27.03.2010 Havír Ján Olšavce   10 H 1
04.04.2010 Herstek Ivan Bardejov   5 H 2
13.01.2010 Hiščar Miloš Bardejov   7 H 6
19.03.2010 Holly Ján, MUDr. Bardejov   20 H 1
25.01.2010 Homza Milan, Ing. Staškovce   20 H 1
12.02.2010 Hradiský Róbert, Ing. Trstená   10 H 1
18.02.2010 ~ hraduznámy ~ Mgr. Vyšná Olšava   30 H 1
09.04.2010 ~ hraduznámy ~   Giraltovce   2 H 1
21.05.2010 ~ hraduznámy ~ Peter Levoča   2 H 1
04.04.2010 Chrenko Pavel Bard. Nová Ves   10 H 1
16.04.2010 Iľko Jozef Andrejová   10 H 1
27.03.2010 Ivančová Mária Stropkov   50 H 1
03.04.2010 Ivanidesová Silvia, MUDr. Poprad   20 H 1
01.05.2010 Jackanin Ľuboš, Ing. Nižný Orlík   10 H 2
19.02.2010 Jancura Michal Lomné   50 H 1
06.04.2010 Mikita Peter Zborov   20 H 3
01.05.2010 Midriaková Zdenka, Ing. Svit   25 H 1
24.04.2010 Marchevská Darina Bardejov   3 H 2
09.01.2010 Malínská Dorota, Ing. Bardejov   100 H 2
02.04.2010 Jurčišin Kukla Pavol Dlhá Lúka - Šala   10 H 1
09.01.2010 Kaminský Vladimír, Ing. Bardejov   150 H 1
09.01.2010 Kaminský Vladimír, Bc. Bardejov   10 H 1
16.02.2010 Kaminský Jozef Bardejov   20 H 1
17.05.2010 Kmecová Iveta Giraltovce   17 H 1
08.02.2010 Kopuncová Anna Prešov   10 H 1
03.02.2010 Korba Michal Nižná Polianka   10 H 1
05.03.2010 Korba Stanislav Dlhá Lúka   10 H 1
31.03.2010 Korba Anton Bardejov   20 H 1
04.04.2010 Korbová Jana Bardejov   10 H 1
24.04.2010 Kováč Radoslav Bardejov   5 H 2
<<   Predch.  1  2  3  4  5  6  7  Ďalšia  >>