gototopgototop
Nové fotky v GalériiDarujte 2% z dane pre Zborovský hrad
  • Zborovský hrad
  • Zborovský hrad
  • Zborovský hrad
  • Zborovský hrad
  • Zborovský hrad
  • Zborovský hrad
  • Zborovský hrad
  • Zborovský hrad
  • Zborovský hrad
  • Zborovský hrad



Podporte obnovu
Načítajte tento QR kód vo vašom mobilnom internet bankingu:
Pay by Square
Váš finančný príspevok bude použitý na obnovu hradu Zborov. Ďakujeme vám.
Úvod Finančná zbierka Darcovia 2010
Darcovia 2010

Hľadať:   Tooltip      

 Dátum Priezvisko Meno, Titul Obec Štát EUR  
25.04.2010 Šenk Radek Ivančice ČR 5 H 2
26.08.2010 Šesták Alex     10 H bk
26.08.2010 Šestáková Alexandra     5 H bk
26.08.2010 Šestáková Anna     10 H bk
21.05.2010 Simčák Peter Levoča   2 H 1
16.01.2010 Šimco Ľudovít Dlhá Lúka   20 H 4
05.04.2010 Šimco Marián Dlhá Lúka   10 H 4
02.10.2010 Šimcová Monika Dlhá Lúka   10 H Z
27.08.2010 Simková Mária     5 H bk
20.08.2010 Simo Jaroslav, Ing.     20 Ú 1
05.11.2010 Siničák s rod. Vojtech Košice   51 Ú Z
28.08.2010 Sirka Milan     6 H bk
08.08.2010 Šišová Martina Zborov   10 H Z
08.08.2010 Sivák Jozef Zborov   0.1 H Z
08.08.2010 Sivák Slavomír Zborov   0.07 H Z
05.03.2010 Šivec Milan, Ing. Dlhá Lúka   10 H 1
18.04.2010 Sklenička Libor Slaný ČR 5 H 1
17.04.2010 Šlachtovský Josef Ostrava ČR 5 H 1
30.08.2010 Sleutelberg Christine Katte NLD 10 H 1
28.08.2010 Slivková Magdaléna     5 H bk
27.03.2010 Slov. hnutie obrody členovia     42 H 6
07.08.2010 Slov. hnutie obrody členovia     50 H Z
05.04.2010 Šmilňák Martin, Ing. Bardejov   10 H 4
27.08.2010 Smoligová rod.   Bardejov   20 H bk
27.08.2010 Snaková Martina Bardejov   5 H bk
01.10.2010 Sobeková Marcela Richvald   1 H 1
27.08.2010 Sokol Daniel s rod.     6 H bk
28.08.2010 Solaničová rod.       5 H bk
29.03.2010 Šoltýs Dušan Kochanovce   20 H 1
28.08.2010 Soroka Miloslav Bardejov   5 H bk
28.08.2010 Soroková Oľga     10 H bk
26.08.2010 Špirko Ján Kurov   5 H bk
21.01.2010 Spišák Maroš, Ing. Humenné   10 H 1
01.02.2010 Štafenová Mária Dlhá Lúka   20 H 1
10.05.2010 Štalmach Marta a Peter, Ing. Bardejovské Kúpele   100 H 1
28.08.2010 Štalmachová rod.   Bardejov   60 H bk
25.04.2010 Stareček Vladislav Ostrava Polanka ČR 4 H 2
07.05.2010 Staš Miloš, Ing. Nemcovce   5 H 4
27.08.2010 Štefurik Jaroslav     5 H bk
29.08.2010 Stehr George-Michael   Rak. 5 H 1
28.08.2010 Štenko František Bardejov   5 H bk
22.11.2010 Štenko František Bardejov   20 Ú 2
23.07.2010 Štiber Ján Hutka   10 H 1
31.05.2010 Štofa Pavol Okrúhle   25 H 1
25.04.2010 Šubert Martin Olomouc ČR 1.9 H 2
27.03.2010 Šulc Václav Borek ČR 6 H 1
03.04.2010 Švaňa Štefan, Ing. Spišská Nová Ves   20 H 1
30.10.2010 Tamášová Mária, MUDr. Bratislava   100 H 1
02.05.2010 Tarcala Filipko Dlhá Lúka   2 H 2
07.04.2010 TKÁČ, s.r.o.   Bardejov   10 H 1
<<  Predch.  1  2  3  4  5  6  7  Ďalšia  >>