gototopgototop
Nové fotky v GalériiDarujte 2% z dane pre Zborovský hrad
  • Zborovský hrad
  • Zborovský hrad
  • Zborovský hrad
  • Zborovský hrad
  • Zborovský hrad
  • Zborovský hrad
  • Zborovský hrad
  • Zborovský hrad
  • Zborovský hrad
  • Zborovský hrad



Podporte obnovu
Načítajte tento QR kód vo vašom mobilnom internet bankingu:
Pay by Square
Váš finančný príspevok bude použitý na obnovu hradu Zborov. Ďakujeme vám.
Úvod Finančná zbierka Darcovia 2010
Darcovia 2010

Hľadať:   Tooltip      

 Dátum Priezvisko Meno, Titul Obec Štát EUR  
18.02.2010 ~ hraduznámy ~ Mgr. Vyšná Olšava   30 H 1
09.04.2010 ~ hraduznámy ~   Giraltovce   2 H 1
21.05.2010 ~ hraduznámy ~ Peter Levoča   2 H 1
24.07.2010 ~ hraduznámy ~ František, Prof.Ing. Bernolákovo   2 H 1
28.08.2010 ~ hraduznámy ~   Spišská N. Ves   15 H bk
22.05.2010 Zilinský Bohdan Praha ČR 10 H 1
09.09.2010 Združ.obcí Mikroreg.   Zborov   1000 Ú 1
25.04.2010 Zdeněk Ladislav Pardubice ČR 10 H 2
02.07.2010 Zapachová Jana Bardejov   3 H 1
23.12.2010 Zapachová Jana Bardejov   5.2 H 1
10.05.2010 Vujčíková Mária Hrabovec   5 H 1
28.08.2010 Vovk s rod.   Kysucké N. Mesto   10 H bk
24.07.2010 Vokoun Slavo, Ing. Bernolákovo   2 H 1
12.06.2010 Vernarský Rastislav, Ing. Košice   20 H 1
03.09.2010 Verešinská Mária Zborov   5 H P
03.07.2010 Velgosová Beáta Košice - Zborov   2 H Z
15.05.2010 Vaškůj Karel Ostrava ČR 2.5 H 1
13.03.2010 Vasiliaková Eva Zborov   10 H 7
13.03.2010 Vasiliak Matej Zborov   10 H 7
30.03.2010 Vasičko Peter Vaľkovce   50 H 1
28.08.2010 Vaňko Milan Svidník   10 H bk
22.05.2010 Vacek Miroslav Kladno ČR 2.25 H 1
19.11.2010 Uličný Peťo Prešov   7 H Z
27.08.2010 Uličná Zuzana Bardejov   5 H bk
11.04.2010 Tompkinson Daniel M. Brecon UK 10 H 1
07.04.2010 TKÁČ, s.r.o.   Bardejov   10 H 1
02.05.2010 Tarcala Filipko Dlhá Lúka   2 H 2
30.10.2010 Tamášová Mária, MUDr. Bratislava   100 H 1
03.04.2010 Švaňa Štefan, Ing. Spišská Nová Ves   20 H 1
27.03.2010 Šulc Václav Borek ČR 6 H 1
25.04.2010 Šubert Martin Olomouc ČR 1.9 H 2
31.05.2010 Štofa Pavol Okrúhle   25 H 1
23.07.2010 Štiber Ján Hutka   10 H 1
28.08.2010 Štenko František Bardejov   5 H bk
22.11.2010 Štenko František Bardejov   20 Ú 2
29.08.2010 Stehr George-Michael   Rak. 5 H 1
27.08.2010 Štefurik Jaroslav     5 H bk
07.05.2010 Staš Miloš, Ing. Nemcovce   5 H 4
25.04.2010 Stareček Vladislav Ostrava Polanka ČR 4 H 2
28.08.2010 Štalmachová rod.   Bardejov   60 H bk
10.05.2010 Štalmach Marta a Peter, Ing. Bardejovské Kúpele   100 H 1
01.02.2010 Štafenová Mária Dlhá Lúka   20 H 1
21.01.2010 Spišák Maroš, Ing. Humenné   10 H 1
26.08.2010 Špirko Ján Kurov   5 H bk
28.08.2010 Soroková Oľga     10 H bk
28.08.2010 Soroka Miloslav Bardejov   5 H bk
29.03.2010 Šoltýs Dušan Kochanovce   20 H 1
28.08.2010 Solaničová rod.       5 H bk
27.08.2010 Sokol Daniel s rod.     6 H bk
01.10.2010 Sobeková Marcela Richvald   1 H 1
<<   Predch.  1  2  3  4  5  6  7  Ďalšia  >>